+38 (066) 153-41-99
Є питання? Дзвоніть!
замовити зворотній дзвінок

Гарантія якості

Ми гарантуємо:
Кожна робота представлена у галереї виконана в єдиному екземплярі та є авторською роботою. Якщо це не так, ми готові повернути Вам гроші.

Відгуки

«Эти замечательные куклы-мотанки передают мощную энергетику наших предков, тем самым оберегая от бед и несчастий. Превосходно выглядят из натуральных материалов: льна и мешковины!»
Чичикалова Мария Юрьевна,
Учитель, Кривой Рог
«Тоже осталась довольна оказаной услугой»
Людмила Федоровна,
Ирпень, кассир
intimozornik.ru
«Посоветовали товарищи данный сервис, довольно удачно»
Аркадий,
Одинцово, пенсионер
psiho-analiz.info
Залишити відгук
усі відгуки (1517)

Щойно придбали

Покроковий майстер-клас
Step-by-step doll workshop
Цікава книжка

Сообщество

Вузлова лялька для дорослих та дітей - досвід від Олени Черноус

Близьке знайомство із вузловою лялькою розпочалося в мене у 2009 році . Разом з дітками, вихованцями шкільного гуртка, запросили нас на клас майстерності до народної майстрині із Ужгорода , учасниці художніх симпозіумів, які проходять у Чигирині – Людмили Губань. Вона показала нам процес виготовлення ляльки – мотанки . Мене це вразило. Я побачила, і , все почалося…

http://motanka.org/images/upload/1.JPG

Потім самотужки читала, дивилася, вивчала роботи майстрів ( люблю ляльки черкаських майстринь Л.Теліженко, Н.Кузьменко) Пройшло трошки часу і вже я показувала майстер – класи для учителів району, знайомила і їх з традиціями наших бабусь, прабабусь.

Дітки, мої вихованці , також пробують себе у виготовленні ляльок.

http://motanka.org/images/upload/2.JPG

З однією із учениць Чигиринського НВК І-ІІІ ст№2 Наталією Ковальчук ми , навіть, написали наукову роботу і захистили її на Малій Академії наук, отримавши 3 місце. Брали участь у конкурсі «Народна лялька», що проходив у Черкасах і був організований майстринею Лідією Колесник. На цій виставці-конкурсі, наша лялька «Чигиринська наречена» потрапила на обкладинку проспекту і отримала І місце, а лялька «Веселкова» - була помічена, навіть, вашим сайтом «Мотанка» і відзначена цікавим призом – книгами Оксани Скляренко.

Лялька Анастасії Діденко "Чигиринська наречена"
1

Лялька Владислава Черноуса "Берегин роду - Веселкова"
2

З Вашої легкої руки ми і потоваришували з нею. Вже спільно , у червні, провели мистецько-культурну акцію «Я малюю народну ляльку». Визначивши переможців, Оксана Скляренко передала призи, які діти на урочистостях 1 вересня отримали.

http://motanka.org/images/upload/IMG_0269.JPG

Діти цікавляться лялькою, із задоволенням дізнаються нове. З початком нового навчального року, на гуртку разом з дітками почали вивчати секрети виготовлення ляльки-мотанки.

Олена Черноус

11 октября 2013

2011-2014 © «"Мотанка" »

Разработка сайта — Renua

+38 (066) 153-41-99
Є питання? Дзвоніть!
замовити зворотній дзвінок
потрібна консультація?
UA-29789092-1